День юриста

11.10.2004
В п’ятницю 8 жовтня відбулось загальнонаціональне свято – День юриста! Студенти юридичного факультету нашого університету традиційно святкували його у розважальному комплексі “Максимум”. В цей вечір студентів “заводили” DJ-ї Russ, Balkonsky та Shelestoff та МС Лапоть.

Студенти розважались та відпочивали по Максимуму! Вечірка була організована Асоціацією студентів правників юридичного факультету спільно з молодіжним оператором мобільного зв’язку “Джинс”. Під час святкування було багато різноманітних конкурсів із розмаїттям призів. Зокрема, головним призом став сучасний мобільний телефон Моторола !!!

Всі мали можливість не лише потанцювати під сучасну клубну музику, а й спробувати свої вміння у грі в більярд та боулінг!!! Одним словом, вечірка “Вдалась на славу”! А студенти юридичного факультету, як завжди, підтвердили прописну істину – хочеш уміти гарно навчатись – вмій і гарно відпочивати!

В’ячеслав Шамрай
Голова студентського парламенту