«Місс Соціології та Містер Фізики 2012»

06.03.2012
3 березня 2012 року о 17.00 у актовій залі економічного факультету КНУ імені Т. Шевченка відбувся грандіозний конкурс «Місс Соціології та Містер Фізики 2012».

Розпочався концерт з виступу хлопців-фізиків, що були одягнені у форму футболістів. Одразу за ними виступали дівчата-вболівальниці, танець яких супроводжувався аплодисментами та гучними вигуками.

Кожній парі був присвоєний власний номер:

№1 Денис Якимчук - Ольга Веремійчук;
№2 Ярослав Ількун - Надія Романенко;
№3 Дмитро Жданов - Вероніка Корнатовська;
№4 Михайло Міщук - Анна Атамась;
№5 Мирослав Гордійчук - Євгенія Лебідь.

«Приз глядацьких симпатій» отримала пара Михайло Міщук - Анна Атамась. За місцями ж учасники розташувалися у такому порядку: п’яте місце – пара №5 - Мирослав Гордійчук - Євгенія Лебідь; четверте місце - Ярослав Ількун - Надія Романенко.

Бронзу отримала пара №4 Михайло Міщук - Анна Атамась, а срібло дісталося Денису Якимчуку - Ользі Веремійчук.

І, нарешті, щодо переможців, то перше місце здобула пара №3 - Дмитро Жданов - Вероніка Корнатовська! Вітаємо їх з перемогою! Бажаємо всім учасникам на далі досягати вершин в усьому і дякуємо за гарний настрій, що вони подарували всім в цей вечір!

Катерина Маврина
Фото: Романа Тишкевича