Третя міжнародна конференція з серії "Європейське право сьогодні: наука, освіта, практика"

12.10.2004
РОЗШИРЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ:
НАСЛІДКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Британська Рада спільно з Львівським національним університетом ім. Івана Франка проводять у Львові 17-18 грудня 2004 р. третю міжнародну наукову конференцію з серії „Європейське право сьогодні: наука, освіта, практика” — „Розширення Європейського Союзу: наслідки для України”.

Конференцію буде присвячено таким питанням:

(а) наслідки розширення Європейського Союзу для України: політичні аспекти;
(б) наслідки розширення Європейського Союзу для України: правові аспекти;
(в) наслідки розширення Європейського Союзу для України: соціально-економічні аспекти.

Конкретні проблеми у кожній із окреслених тем будуть висвітлені у доповідях провідних вчених і фахівців зі Сполученого Королівства, Польщі, України.
Конференція відбудеться у Дзеркальному Залі Львівського національного університету ім. Івана Франка. Робочі мови конференції – англійська та українська.

За підсумками конференції буде видано збірник матеріалів.

Надсилайте свої заявки на адресу svitlana.yavorska@britishcouncil.org.ua
до 15 жовтня 2004 року.