IREX повідомляє про початок конкурсу

29.02.2012
Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) повідомляє про початок конкурсу за ПРОГРАМОЮ ПІДТРИМКИ АДМІНІСТРУВАННЯ УНІВЕРСИТЕТІВ (UASP), що проводиться за підтримки корпорації Карнегі, Нью-Йорк, США.

Програма надає на конкурсній основі стипендії адміністраторам середньої та вищої ланок для проходження 8-тижневого стажування у державних університетах США, впродовж якого стипендіати мають можливість працювати над конкретними проектами впровадження адміністративних реформ у своїх університетах.

Кінцевий термін подання заявок щодо участі у програмі 1 травня 2012 року.

Теми у галузі управління:
• Oрганізація прийому студентів до університету
• Управління роботою кафедри
• Управління людськими ресурсами
• Життя студмістечка/ Oрганізація студентського життя
• Керівництво університету/наглядова рада
• Відносини з випускниками
• Зв'язки з громадськістю
• Залучення коштів/ стратегічний розвиток
• Управління дослідницькими проектами
• Фінансування і бюджетне планування університету
• Стратегічне планування
• Корпоративні відносини
• Відносини з урядом
• Міжнародні відносини
• Передача технологій
• Підвищення професійного рівня викладацького складу
Детальніше про програму можна прочитати у вкладеннях.
З запитаннями - до групи інформаційно-аналітичного забезпечення міжнародного співробітництва за тел. 239-3252, елекронною поштою, або особисто (кімн. 226 Головного навчального корпусу).

З повагою,
Т.Трубчанінова

Програма підтримки адміністрування університетів (UASP) координується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) і проводиться за підтримки Корпорації Карнегі у м. Нью Йорк, США. Програма має на меті сприяти покращенню адміністрування в університетах України.
Програма має на меті сприяти покращенню адміністрування в обраних спонсором університетах України.
Програма пропонує її учасникам ознайомитися з американським досвідом управління університетами і надає додаткову фінансову підтримку на здійснення проектів з удосконалення системи управління тим учасникам програми, які розробили найбільш цікаві пропозиції для забезпечення найвищої якості організації діяльності свого університету, і заручилися підтримкою керівництва вузу. Після повернення додому, учасники програми можуть взяти участь у конкурсі на отримання гранту для початку здійснення адміністративних реформ у своїх університетах. Тут Ви можете подивитися інформацію про реалізовані пілотні проекти. (http://www.irex.org/programs/uasp/countries/uasp_ukraine.asp)
• Програма підтримки адміністративного управління університетів (UASP) надає гранти представникам адміністрації університетів для проходження 8-тижневого стажування у державних університетах США. У рамках програми кожен учасник працює в парі з представником американського університету за темою свого проекту у сфері вдосконалення управління університетами (див.нижче)і до кінця стажування надає докладний звіт про результати свого дослідження і можливості використання даного досвіду в вузах України
• Гранти на реалізацію пілотних проектів надаються в ході відкритого конкурсу для випускників програми
Програма повністю фінансується і забезпечує:
• візову підтримку (віза J-1)
• оплату проїзду з міста постійного проживання до приймаючої установи в США
• медичне страхування на випадок хвороби або нещасного випадку
• семінар з управління у Вашингтоні на початку програми
• житло та добові у розмірі $40 в день на харчування та дрібні витрати
• кошти у розмірі $1000 на професійний розвиток стипендіатів, як то: навчальні матеріали, участь у професійних конференціях та членство у професійних асоціаціях
• 2-денний семінар у Вашингтоні для презентації тематичних досліджень наприкінці програми
• можливості отримання грантів для випускників програми UASP
Критерії відбору та правила участі у програмі описані в інструкціях . Будь ласка, уважно прочитайте інструкції перед заповненням заявки, яку необхідно направити електронним шляхом на адресу uasp@irex.org не пізніше 1 травня 2012 року.
Для довідок: контактна електронна адреса uasp@irex.ua

Теми проектів з управління:
• Oрганізація прийому студентів до університету
• Управління роботою кафедри