Третій етап конкурсу "Завтра.UA"

27.02.2012
Протягом лютого-березня 2012 року в різних містах України проходить третій (і останній) етап цьогорічного конкурсу Стипендіальної програми "Завтра.UA", що проводить Фонд Віктора Пінчука для студентів вищих навчальних закладів. Загалом по країні до третього етапу конкурсу дісталися 667 конкурсантів, серед яких 80 студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

25, 26 лютого в Червоному корпусі університету відбувся третій етап конкурсу для 200 студентів з Києва, Житомира, Вінниці, Кам'янець-Подільського, Чернігова, Шостки, Ніжина. Ця частина конкурсу проводиться у вигляді змагальних процедур за спеціальною програмою із залученням експертів-психологів, які оцінюють особистісний потенціал учасників конкурсу відповідно до затверджених Фондом критеріїв. Можна сподіватись, що переможці конкурсу "Завтра.UA" візьмуть активну участь у розбудові завтрашньої України.

Тож очікуємо на результати конкурсу і бажаємо успіхів його учасникам!

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» в університеті