Військово-патріотичному вихованню молоді – підвищену увагу

20.02.2012
Курсанти Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 17.02.12 взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 23-ї річниці виведення військ з Афганістану «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього…», яке відбулося у спеціалізованій школі № 91 міста Києва.
Участь у заході також брали: воїни-інтернаціоналісти, ветерани Великої Вітчизняної війни, члени правління Громадської організації «Пам'ять без кордонів», представники громадськості, Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Захід, метою якого було виховання у підростаючого покоління почуття інтернаціоналізму, патріотизму, національної свідомості та гідності, бажання захищати та прославляти свою Батьківщину, формувати у молоді високі моральні та етичні якості, проходив на базі шкільного музею 40-ї армії «Дороги, обпалені війною…».
Під час проведення урочистого зібрання відбулися відкриття мистецької галереї відомих художників України «Пам'ять без кордонів, презентація пісенного альбому «Мечта высокая» воїна-інтернаціоналіста, учасника військового оркестру ВІКНУ, керівника гурту «Аіст» Леоніда Мухіна; екскурсія залами музею «Караван пам’яті» та покладання квітів до музейної скульптури Скорботної матері.
Начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін від Спілки ветеранів Афганістану Голосіївського району міста Києва, яку він очолює, нагородив колектив школи грамотою та висловив вдячність за можливість проведення заходів військово-патріотичного спрямування з молоддю.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін.