Запрошуємо до музею

16.02.2012
Запрошуємо відвідати Київський національний музей російського мистецтва
У нашій постійній експозиції представлені всесвітньо відомі шедеври таких митців як Левицькій, Боровиковській, Айвазовський, Іванов,Шишкін, Васнецов, Полєнов, Врубель та багатьох інших майстрів. Ми прагнемо відновити давню традицію регулярного відвідування нашого музею студентами Вузів. Знайомство з колекцією творів, представлених в музеї стане значним додатком в учбовому процесі. Адже для художнього сприйняття студентами важливе значення має використання прийому порівняння літературних персонажів і можливість побачити їх «в живу» в художньому творі.
В музеї проводяться оглядові та тематичні екскурсії - ікона, живопис, пейзаж, портрет, натюрморт, тематична картина, порцеляна і скло, художники – передвижники, рубіж(мистецтво кінця19 початку 20ст.)
Вартість квітка - 10грн. Вартість екскурсії – 72грн з групи.
Безкоштовне відвідування музею – перша середа місяця з 10 00 до 14.00, екскурсійне обслуговування платне.
Співробітники Київського Національного музею російського мистецтва раді зустріти Вас та ваших учнів в нашому закладі.
Наша адреса: Київ
Вул..Терещенківська,9