День вшанування у ВІКНУ

15.02.2012
День вшанування у ВІКНУ

У ВІКНУ відсвяткували День вшанування учасників бойових дій
на території інших держав та 23 річницю виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан

Святкові заходи розпочалися ще 12.02.12, коли відбулася тематична зустріч курсантів ВІКНУ з ветеранами інституту. Курсантам були продемонстровані слайди та документальний фільм “Останній солдат”.

Цікаво та змістовно пройшла на початку тижня презентація фотовиставки: «Учасникам бойових дій на території інших держав присвячується…».

Основні ж заходи відбулися 15.02.12. Розпочалися вони з урочистого покладання квітів до Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані. Після цього представники ВІКНУ взяли участь у громадській панахиді у Храмі-пам'ятнику «Церква Воскресіння Христова», а також покладанні квітів на місці закладання пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам у Голосіївському районі міста Києва.
Головою Голосіївської РДА був організований урочистий прийом представників Спілки ветеранів, після якого відбулася зустріч бойових побратимів у Будинку ветеранів Голосіївського району міста Києва.
На завершення свята в Молодіжному центрі «Планета» відбулася урочиста концертна програма, присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, які проходять службу та працюють у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Нікого з присутніх не залишили байдужим виступи учасників концерту та колишніх воїнів-афганців, серед яких були начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін та голова ради ветеранів ВІКНУ полковник запасу Микола Дорохов.
Серед заохочених наказами Міністра оборони України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Голови Голосіївської районної в м.Києві державної адміністрації й начальника Військового інституту цього разу були: генерал-майор Віктор Балабін, полковник Ігор Ольховой, капітани Артем Чемерис та Юлія Сумко, працівники Збройних Сил України Олексій Ларіонов, Олег Логвиненко, Петро Мехед, Вадим Браун, Лариса Глова, Олександр Пацкан, Олександр Мацагора, Микола Дорохов, Леонід Ільчук, Ігор Кравець, Олександр Місяць, Сергій Чорненький, Леонід Мухін та Віталій Чекменьов.