Нові інформаційні технології в освіті

15.02.2012
Організатори конференції – фірма «1С» та Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Науково-практична конференція орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення фірми «1С». Учасники конференції зможуть обмінятися практичним досвідом викладання та застосування системи програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі, намітити нові шляхи співпраці з фірмами-партнерами «1С» для реалізації сумісних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої сфери, поділитися досвідом інтеграції у міжнародну освітню сферу.
Фірма "1С" та її партнери понад 12-ть років співпрацюють із системою освіти за різними напрямками, докладаючи спільних зусиль для підготовки кваліфікованих, дійсно потрібних економіці кадрів. На початок 2012 року угоду про співпрацю з «1С» в Україні підписали понад 400 вищих і середніх навчальних закладів. Програмні продукти та технології «1С:Підприємства» широко використовуються в навчальній, науковій, адміністративній діяльності для автоматизації управління та обліку навчальних закладів усіх рівнів. Багато навчальних закладів мають чималий досвід їх ефективного використання.
Мета конференції:
- Обговорення проблем та перспектив у підготовці спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей (включаючи ІКТ);
- Формування спеціальних компетенцій з технологій «1С» на різних рівнях професіонального навчання;
- Обговорення впровадження професійних стандартів для галузі інформаційних технологій;
- Організаційні форми співробітництва фірми «1С» та її партнерів з освітніми закладами;
- Розвиток прикладних рішень на платформі «1С:Підприємство» та їх використання в середовищі «хмарних» обчислень;
- Нові галузеві та спеціалізовані рішення «1С:Підприємства»;
- Обмін практичним досвідом використання ІТ у викладанні та адміністративній діяльності освітніх закладів;
- Майстер-класи;
- Тестування для викладачів за програмою «1С:Професіонал».
Детальна інформація про конференцію на сайті www.1c.ua

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ