В Інституті філології посилять вивчення румунської мови

15.02.2012
14 лютого з робочім візитом університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Пан Й.В. Корнел Іонеску з третім секретарем Посольства Іоном Навалом.
Пан Посол та його помічник зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Олексійовичем Бехом. НА зустрічі були присутні завідувач кафедри загального мовознавства та класичної філології Ірина Голубовська та доцент Сергій Лучканин. Вони ознайомили гостей з організацією навчального процесу в Інституті філології.
Мова йшла також про поглиблення контактів між Україною і Румунією в галузі освіти, можливість вивчення румунської мови в університеті та обмін студентами і викладачами. . Антивирусы Panda 2010. Профессиональное бюро переводов , переводчик документов

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ