Стріхівські читання в Академії наук вищої школи

12.02.2012
12 лютого 2012 року в Академії наук вищої школи розпочалися щорічні читання пам'яті першого Президента Академії Віталія Ілларіоновича Стріхи. Проведення читань стало черговим кроком поглиблення співпраці між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Академією наук вищої школи України в актуальних напрямках розвитку сучасної науки.

Засідання відкрив Президент Академії Микола Іванович Дробноход.

Хвилиною мовчання присутні вшанували памя'ять академіка В.І.Стріхи.

Від Київського університету участників зібрання привітав проректор Валерій Іванович Григорук.

Почесні нагороди Академії були вручені Григоруку Івану Омельяновичу, Гребельнику Олександру Петровичу, Грінченку Віктору Тимофійовичу.

З науковими доповідями виступили: Віктор Тимофійович Грінченко, Ігор Олексійович Анісімов, Максим Віталійович Стріха, Богдан Йосипович Пташник, Ніна Опанасівна Вірченко, Федір Олексійович Тишко, Валентин Андрійович Яблонський, Олександр Борисович Головко, Сергій Іванович Білоконь, Роксолана Петрівна Зорівчак, Олександр Іванович Чередниченко, Іван Васильович Бейко, Антон Сергійович Філіпенко.

В академічних читаннях пам"яті В. І. Стріхи взяв участь член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Петрович Шелест.