Campus Radio Ukraine проводить конкурс радіопрограм «Студентський MIКС»

08.02.2012
Всеукраїнська студентська он-лайн радіостанція Campus Radio Ukraine продовжує отримувати радіопрограми учасників Першого конкурсу «Студентський МІКС». Фінал конкурсу відбудеться 20 квітня у Києві, в Інституті журналістики. Програми представлені у двох номінаціях: "Інформаційна радіопрограма" та "Авторський радіопроект". Переможців буде нагороджено цінними призами. Проекти оцінюватиме журі, до складу якого увійдуть представники багатьох українських ВНЗ та шкіл радіожурналістики. Детальніше на http://campusradio.univ.kiev.ua.
Сьогодні в ефірі Campus Radio Ukraine звучать програми, підготовлені студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського, Молодіжного інформаційного агентства Палацу дитячої та юнацької творчості м. Славутича, Сумського державного університету, Маріупольського державного університету, Київського національного університету культури і мистецтв та Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".
Campus Radio Ukraine здійснює мовлення із серверів Київського національного університету імені Тараса Шевченка і створюється студентами й для студентів за аналогом популярного у світі формату "College".
Проект відбувається за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".
Прес-секретар кафедри телебачення і радіомовлення Ганна Ренська.