“Роки нашої молодості рівні красі київських каштанів” (лист із Пряшева)

31.01.2012
Вельмишановний пане Ректоре!
Минулого року ми, група студентів із Чехословаччини, відзначили прекрасний ювілей. Минуло 50 років з часу, коли ми закінчили навчання у Київському університеті імені Тараса Шевченка-КДУ.
З того приводу в нашій місцевій українській газеті «Нове життя» ми опублікували нарис-спогад про роки нашого навчання у цьому нашому прекрасному університеті. Цей спогад опубліковано на передостанній сторінці під назвою “Роки нашої молодості рівні красі київських каштанів”.
Цей наш спогад нехай буде нашим скромним дарунком до хроніки цього славного Університету, як і до хроніки біологічного, географічного та хімічного факультетів та факультету журналістики.
З повагою колишній студент і випускник факультету журналістики КДУ імені Тараса Шевченка Микола Гиряк.