Молодь проти провокацій та революцій

21.09.2004
В інформаційному агентстві “УНІАН” 20 вересня 2004 р. о 13.00 відбулась прес-конференція на тему “Молодь проти провокацій та революцій”.

У прес-конференції брали участь народний депутат України, Голова Національної Ради молодіжних організацій України – Віталій Хомутиннік, Голова студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – В’ячеслав Шамрай, Координатор Студентської Ради студентів Дніпропетровської області – Павлов Дмитро, Голова Студентської Ради Харківського державного університету мистецтв імені І.П. Котляревського – Ольга Калениченко, Заступник Голови Спілки студентів Львівщини – Олексій Михайлов.

Студентські лідери виступили з ініціативою мітингу на підтримку миру та соціальної злагоди в суспільстві.

Основними завданнями заходів стане привернення уваги громадськості до питань збереження миру та злагоди, стабільності в суспільстві в цілому. Це особливо актуально напередодні президентських виборів 2004 року, оскільки органи студентського самоврядування вважають своїм завданням запобігти використанню потенціалу молоді для розпалення конфліктів та участі їх у провокаціях тощо.