Новини

Підсумки спортивного січня 2012 року!

30.01.2012
Закінчилась традиційна зимова Спартакіада серед професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка «Бадьорість та здоров’я», яка була присвячена головній спортивній події року в Україні - ЄВРО 2012. Не зважаючи на щільний графік екзаменаційної сесії викладачі нашого університету брали активну участь у змаганнях ( футзал «Кубок Ректора», шахи, настільний теніс, бадмінтон, плавання ) і показали високий рівень фізичної підготовленості.
19 січня у спорткомплексі університету імені Тараса Шевченка відбулися змагання з плавання серед викладачів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Голосіївського району м.Києва та Спартакіади «Бадьорість та здоров’я». Мабуть, вода рідного басейну у цей день надавала нашим викладачам сили та наснаги, тому за загальним командним заліком КНУ імені Тараса Шевченка посів І місце у Спартакіаді Голосіївського району м.Києва з плавання. Між факультетами університету місця розподілилися таким чином: І місце – кафедра фізичного виховання та спорту (Глушенко І., Красовська Г., Козятек А., Ужвенко К., Ковальчук В., Федоренко А.), ІІ місце – факультет психології (Люта Л., Наказненко А., Жиленко М., Дубровинський Г.), ІІІ місце – ВІКНУ (Тарасюк С., Балдецький А., Брагін Е., Цирубін А.), IV місце – мех.-мат (Верьовкина Г.,Моклянчук М.), V місце – фізичний ф-т (Кудін В., Яроцький В.), VI місце – ННЦ «Інститут Біології» (Алексєєнко В.), VIІ місце – радіофізичний ф-т (Охріменко Т., Смолдовська Е.), VIІІ місце – географічний ф-т (Макаренко А.)
17 січня факультети та інститути нашого університету змагалися у настільному тенісі. Першість між собою виборювали представники економічного, механіко-математичного, фізичного факультетів, а також факультету психології та кафедри фізичного виховання та спорту. Вперше у змаганнях брали участь представники фізичного факультету Оліх О. (4 місце) і Прокопець В. (6 місце). Факультет психології представляв Жиленко М.(7 місце), а від кафедри фізичного виховання та спорту виступили Мороз В. (5місце) і Давиденко М.(8 місце). Бронзовим призером змагань став Балан В.(економічний ф-т), а за перші два місця змагалися представники механіко-математичного факультету. Перемогу святкував Журавльов В., який цікаво та видовищно обіграв свого колегу Васильєва Ігоря. Серед жінок змагання проходили лише серед представниць кафедри фізичного виховання та спорту. Трете місце посіла Тисленко Н., друге – Духнова Л., переможницею стала Мороз О. У Спартакіаді Голосіївського району м.Києва серед викладачів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з настільного тенісу В.Журавльов, І.Васильєв (мех.-мат) та Л. Духнова (кафедра фізичного виховання та спорту) в запеклій боротьбі здобули ІІ місце у командній першості.
Збірна викладачів нашого університету з волейболу у складі Мороза А., Яценка О.(кафедра фізичного виховання та спорту), Бортника С.(географічний ф-т), Крикунова В.(філософський ф-т.), Пічуріної А. (фізмат ліцей), Яненко В. ( ННЦ «Інститут біології») також посіла ІІ місце у Спартакіаді Голосіївського району м.Києва серед викладачів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.
Не менш цікаво проходили змагання серед бадмінтоністів. У чоловіків факультет кібернетики представили Кузенко В. (7 місце) та Шарапов М. (10 місце), Марченков Д. опинився на 9 місці (геологічний ф-т), Лавренюк Я. (мех.-мат) – на п’ятому, Здоренко С.(кафедра фізичного виховання ) – на четвертому. Радіофізики вибороли 8 місце (Бедюх О.), четверте (Юрченко О.), та бронзу (Скорик С.). Представники географічного факультету розіграли золото (Молочко М.) та срібло (Ауєрбах С.). Жіноча особиста першість проходила знов таки серед представниць кафедри фізичного виховання та спорту, і місця розподілилися таким чином: золото -Тисленко Н., срібло – Красовська Г., бронза - Оніщенко О., 4 місце - Глушенко І., 5 місце – Козятек А., 6 місце – Духнова Л, 7 місце – Соловьова К. У Спартакіаді Голосіївського району м.Києва серед викладачів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з бадмінтону команда нашого університету у складі Тисленко Н., Красовської Г. ( кафедра фізичного виховання ), Ауєрбах С. ( географічний ф-т ), Юрченко О. ( РФФ ) посіла І місце у загальнокомандному заліку.
У Спартакіаді Голосіївського району м.Києва серед викладачів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з шахів команду нашого університету представляли викладачі механіко-математичного факультету Пришляк О., Самойленко В.Г., та Петрова Т.Г.. Вони посіли ІІ місце у загальнокомандному заліку. За результатами особистої першості університетських змагань третє місце поділили викладачі ВІКНУ Клименко М. і Прохоров О., срібло – у економістів (Балан В.), золото виборов Самойленко В.(мех.-мат.).

Результати Спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу КНУ імені Тараса Шевченка, присвяченої Євро-2012