Фахівці виховної та соціально-психологічної роботи підвищують кваліфікацію

27.01.2012
На виконання вимог наказу Міністра оборони України від 27.11.08 № 593 “Про подальше вдосконалення системи підвищення кваліфікації військовослужбовців та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України” у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) на базі кафедри військової педагогіки та психології військово-гуманітарного факультету з 17.01.12 по 08.02.12 проводяться курси підвищення кваліфікації фахівців виховної та соціально-психологічної роботи.
Метою курсів є набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок у сфері виховної та соціально-психологічної роботи.
Планом передбачено проведення занять із навчальних дисциплін: “Теорія і методика виховної роботи”, “Актуальні проблеми воєнно-політичної історії України”, “Військова психологія”, “Військове навчання”.
У рік командира-лідера, у рамках реалізації програми “Командир-лідер” науково-педагогічними працівниками кафедри військової педагогіки та психології спільно з представниками науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України, факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка з офіцерами курсів було проведено психологічний тренінг “Діагностика та формування лідерських якостей”.
Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін