У ВІКНУ - командирський збір

19.01.2012
ПРЕС–РЕЛІЗ

У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) з 23.01.12 по 27.01.12 відбудеться командирський збір з офіцерами та особами сержантського складу.
Метою заходу є набуття офіцерами теоретичних та практичних навичок щодо виконання функціональних обов’язків в мирний та воєнний час й підвищення рівня їх методичної підготовленості, удосконалення навичок тих, хто навчається, й визначення рівня їх підготовки. Одним із важливих завдань є впровадження передового досвіду проведення заходів професійної підготовки, навчання курсантів, організації повсякденної діяльності структурних підрозділів.
Планом командирського збору передбачено проведення занять з оперативно-тактичної, мобілізаційної, фізичної та вогневої підготовки, лекцій, заліків та інших заходів.
Під час проведення навчального збору плануються виступи з лекціями: директора Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України Миколи Науменка, директора Департаменту фінансів Міністерства оборони України генерал-лейтенанта Івана Марка, представників Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу Збройних Сил України, Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України та інших.
Усі журналісти, які бажають ознайомитися з ходом проведення зазначеного заходу, запрошуються до Військового інституту за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова, 81 (станція метро “Виставковий центр”).
Акредитація журналістів за тел. (067) 5067097, (050) 7344741.