Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання державотворення в Україні"

17.01.2012
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрів, аспірантів, докторантів та молодих вчених “Актуальні питання державотворення в Україні”, яка відбудеться 30 березня 2012 року на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Основні напрямки роботи конференції:
1. Права людини;

• українська;
• російська;
• англійська

Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті http://law.univ.kiev.ua у розділі «Конференція 2012»

Реєстраційна форма буде відкрита з 16 січня по 2 лютого 2012 року .

Вимоги до оформлення тез доповіді:
Ø текст, виконаний у Microsoft Word для Windows;
Ø обсяг – до 3 сторінок книжкового формату А4 (посилання та список джерел не подаються);
Ø поля: верхнє, нижнє, праве –15мм, ліве – 20мм;
Ø шрифт – Times New Roman. Кегль-14;
Ø інтервал між рядками – 1,5
Ø назва файлу в електронному варіанті повинна містити прізвище автора в англійській транслітерації;
Ø прохання виділяти у тексті висновки і пропозиції для формування підсумкових висновків конференції.
Оргкомітет залишає за собою право відбору учасників залежно від актуальності та наукового рівня тексту доробку. , видео с рассказом. Печать на сувенирной продукции, полиграфия, сувениры
Зразок оформлення тез доповіді
Микола Іванченко,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка

Змагальна система кримінального правосуддя в Україні
Актуальність теми дослідження обумовлена... [текст доповіді]
Nota Bene
v Просимо повідомити про Ваше прибуття (дата, номер потягу і номер вагону, номер рейсу автобуса тощо) не пізніше, ніж за 14 днів до початку конференції на електронну організаційного комітету konf_2012@ukr.net;
v Оргкомітет, на жаль, не відшкодовує витрати, пов’язані з проїздом, проживанням та харчуванням учасників конференції;
v Організаційний внесок не передбачений.
v Усі основні заходи, заплановані Організаційним комітетом конференції, проводитимуться в головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (юридичний факультет) за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60 (станції метро «Університет», «Площа Льва Толстого»).
v У випадку, коли після оформлення заявки виявиться, що Ваша участь у конференції є неможливою, просимо Вас завчасно повідомити про це оргкомітет за електронною адресою.
v За результатами роботи конференції планується видати збірник матеріалів конференції.

Наукове товариство студентів та аспірантів
юридичного факультету