Візит делегації Університету Північного Техасу

17.01.2012
Київський національний університет імені Тараса Шевченка відвідала делегація з Університету Північного Техасу (США) у складі декана інженерного коледжу Костаса Цацуліса (Costas Tsatsoulis), помічника проректора з міжнародної співпраці Габріела Карранза (Gabriel Carranza), професора біологічних наук Володимира Шулаєва.
На спільній зустрічі представників Університету Північного Техасу з начальником відділу міжнародних зв’язків Київського університету Івановим О.Ф. та професором хімічного факультету Зайцевим В. М. йшлося про започаткування міжуніверситетської співпраці, орієнтованої на міждисциплінарні дослідження. Сторони обмінялись думками щодо механізмів взаємодії між обома навчальними закладами, проведення досліджень та спільних навчальних програм.
Представники Університету Північного Техасу поділилися своїм досвідом започаткування міждисциплінарних досліджень, зокрема новацій в галузі «енергоефективних будинків», розробки біопластику на основі біомаси, тощо.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ