МІЖВІДОМЧА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АМЕРИКАНІСТИКА У ВІТЧИЗНЯНІЙ ПОЛІТИЧНІЙ НАУЦІ:КОНЦЕПТУАЛЬНІ ТА ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ»

21.12.2011
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ І МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ІНСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

( 10 лютого 2012 p.)

Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, Дипломатичної академії України при МЗС України проводять міжвідомчу наукову конференцію «Американістика у вітчизняній політичній науці: концептуальні та прикладні аспекти», присвячену пам’яті видатного українського американіста Є.Є. Камінського.
У конференції беруть участь наукові співробітники, представники міжурядових та неурядових організацій, дипломатичні представники, науковці, фахівці, аспіранти та здобувачі, засоби масової інформації та комунікації.
Мета міжвідомчої наукової конференції: розглянути сучасну міжнародно-політичну проблематику в контексті розвитку світової та вітчизняної американістики, з’ясувати чинники трансформації системи міжнародних відносин та проаналізувати еволюційні перспективи американського глобального лідерства, розглянути концептуальні та прикладні аспекти, принципові напрями та особливості сучасної зовнішньої політики США.

ТЕМАТИКА МІЖВІДОМЧОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Перспективи американського глобального лідерства у сучасних міжнародно-політичних дослідженнях.
2. Американські зовнішньополітичні та безпекові стратегії початку XXI століття: особливості концептуального забезпечення та прикладні аспекти
3. Відносини США у сучасну добу (відносини США та Європи/ НАТО, відносини США –РФ, відносини США – Китай/ АТР, відносини США-Латинська Америка, відносини США - країни Близького Сходу/ Африки, відносини США-Україна). устроить День рождения ребенку дома http://kharkovholiday.com.ua/index.php/2012-05-20-18-15-57.html квартира в киеве посуточно
Міжвідомча наукова конференція відбудеться за адресою: м. Київ - 04119, вул. Мельникова, 36/1, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зал засідань Вченої ради (початок о 10.00).
Робочі мови : українська, англійська, російська.