Звіт ректора на конференції трудового колективу КНУ

26.12.2011
27 грудня 2011 року в Актовій залі Червоного корпусу відбулася конференція трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У порядку денному основним питанням був Звіт ректора університету Леоніда Васильовича Губерського \"Про роботу за період з грудня 2010 року по грудень 2011 року та завдання на наступний рік\". Треба зазначити, що вперше Звіт ректора, з яким він виступає перед колективом щорічно, був попередньо надрукований і випущений брошурою, а також заздалегідь розміщений на сайті університету. Тож всі бажаючі, в тому числі й делегати конференції, змогли загодя детально ознайомитися з ним та проаналізувати, а відтак звірити факти і цифри зі словами. Делегати з\"їзду активно і зацікавлено обговорили звіт і внесли чимало слушних пропозицій до планів на наступний рік. Всі учасники обговорення у своїх виступах висловили схвалення зробленому (а зроблено багато і воно очевидне)і запропонували визнати роботу ректора задовільною. В обговоренні взяли участь:декан геологічного факультету С. А. Вижва, заступник директора інституту високих технологій І. В. Комаров, голова профспілкового бюро економічного факультету Г. М. Филюк, декан географічного факультету Я. Б. Олійник, заступник голови Студпарламенту університету Олена Шурин, директор Інституту журналістики В.В. Різун, професор кафедри новітньої історії історичного факультету А. Г. Слюсаренко, професор Інституту міжнародних відносин О. І. Ступницький, голова первинної профспілкової організації університету В. Ф. Цвих. Доповідач, ректор університету Леонід Губерський, відповів на поставлені запитання. Після чого Конференція одноголосно прийняла Постанову: звіт ректора схвалити, роботу оцінити задовільно, доповідь та звіт ректора обговорити на зборах трудових колективів факультетів, інститутів та структурних підрозділів.

Ознайомитися з текстом Звіту можна за посиланням

\'\'