Збори трудового колективу Інституту філології

23.12.2011
23 грудня в Інституті філології відбулися збори трудового колективу. В зборах взяли участь ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський, проректори Володимир Бугров і Петро Бех.

Основним питанням на порядку денному був звіт директора Інституту філології Григорія Семенюка про роботу інституту в 2010/2011 навчальному році. Після виголошення доповіді, яку було досить активно і об"єктивно обговорено, та слушних пропозицій, висловлених завідувачами кафедр, викладачами і співробітниками, роботу найбільшого підрозділу університету одностайно визнали задовільною. На зборах виступив ректор університету Леонід Губерський. Він приєднався до оцінки роботи Інституту, закликав усіх творчо попрацювати над проблемними питаннями і поставив перед колективом завдання, що їх належить виконувати у новому році. Леонід Губерський також тепло привітав усіх з наступаючим Новим роком і побажав доброго здоров"я, усіхів та сімейних гараздів.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ