16.12.2011
20 грудня 2011 року о 14.30 в Залі Вченої Ради Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Київ, вул. Мельникова, 36/1, 3-й поверх) відбудеться круглий стіл «Сучасні вимоги медіа ринку і журналістська освіта: спільні виклики/відповідальність».

Форум організований Фондом розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка Фундацією «Суспільність» за підтримки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.

Метою форуму є визначення пріоритетів і потреб медіа ринку щодо підготовки нових журналістських кадрів, запровадження європейський стандартів роботи інформаційної галузі.

Під час заходу відбудеться щорічне нагородження лауреатів премії імені Анатолія Москаленка. Відзнаки вручатиме Голова наглядової ради Фонду Леонід Кравчук.

Акредитація на місці проведення заходу за службовими посвідченнями.

Контакти оргкомітету круглого столу: 483-57-33, (067) 441-51-30, e-mail: moskalenko.found@gmail.com