Будемо готувати спеціалістів для Таджикистану

14.12.2011
Напередодні офіційного візиту в Україну Президента Республіки Таджикистан Емомалі Рахмона Київський національний університет відвідав Директор Центру міжнародних програм при Міністерстві освіти Республіки Таджикистан Мірзоєв Хабібулло Холович з метою обговорення двосторонньої співпраці у галузі освіти.

Пан Мірзоєв провів зустріч з Ректором університету Леонідом Васильовичем Губерським та проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Олексійовичем Бехом. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про навчання в нашому університеті стипендіатів міжнародної Стипендії Президента Республіки Таджикистан «Дурахшандагон» з метою підтримки обдарованої молоді та підготовки кадрів за пріоритетними галузями на рівні бакалавра, дипломованого спеціаліста, магістра, а також аспірантури та докторантури. На зустрічі сторони уклали Договір про підготовку спеціалістів для Республіки Таджикистан.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ