Турнір з футзалу серед дівчат

12.12.2011
6-8 грудня 2011 року у спорткомплексі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся турнір з футзалу серед дівчат, присвячений Євро-2012. Змагання проходили за підтримки футбольного клубу «Динамо» Київ. Турнір був організований вперше, брали участь команди механіко-математичного, історичного, геологічного, географічного, юридичного факультетів, факультетів соціології, психології, а також ННЦ «Інститут біології». Головним суддею турніру була викладач кафедри фізичного виховання та спорту КНУ імені Тараса Шевченка О.М.Андрющенко.
В матчі за ІІІ місце в серії післяматчевих пенальті перемогли представниці юридичного факультету. Їх суперниці – студентки історичного факультету – посіли 4 місце.
У фіналі турніру зустрілися команди механіко-математичного та географічного факультетів. Гра відбувалася у напруженій боротьбі, кожна з команд прагнула перемоги. Лише в другому таймі глядачі стали свідками двох забитих голів у ворота команди механіко-математичного факультету, автором яких стала Філатова Ірина, яку було визнано кращим нападником турніру. Кращим гравцем турніру стала також студентка географічного факультету Кирильчук Альона. Кращим воротарем визнано Шепель Ілону ( ННЦ «Інститут біології» ), приз глядацьких симпатій отримала Голуб Богдана ( механіко-математичний ф-т), Міс турніру визнали Панасюк Орисю ( геологічний ф-т).
Кращим захисником стала Залізко Оксана ( юридичний ф-т ), яка також була й одним з організаторів цього турніру.
На турнірі були присутні проректор з навчально-виховної роботи КНУ імені Тараса Шевченка Шевченко Володимир Петрович, завідувач кафедри фізичного виховання та спорту КНУ імені Тараса Шевченка Кочергіна Тетяна Іванівна, голова студентського парламенту університету Максим Макарчук.
Почесним гостем турніру став віце-президент футбольного клубу «Динамо» Київ Семененко Олексій Михайлович.
Кожна з учасниць отримала пам’ятні подарунки від ФК «Динамо» Київ.
Сподіваємося, що дівчата лишилися задоволені своєю грою, і надалі прагнутимуть нових перемог.

Заступник завідувача кафедри фізичного виховання та спорту зі спортивно-масової роботи Ковальчук С.К.