Тренінги з працевлаштування для стипендіатів програми "Завтра.UA"

12.12.2011
Протягом останніх трьох субот з 26 листопада по 10 грудня 2011 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулась серія тренінгів для стипендіатів Стипендіальної програми "Завтра.UA", спрямованих на підвищення успішності працевлаштування молодих спеціалістів. Тренінги за темами "Основи менеджменту: Стратегія ефективного лідерства", "Цілеспрямованість в контексті підготовки проектів", "Як вдало пройти співбесіду та резюме, яке працює", "Що необхідно знати при прийомі на роботу та, як швидше адаптуватись у новій команді" проводив Фонд Віктора Пінчука із залученням спеціалістів холдингу "Golden Staff", компанії якого надають послуги з управління та розвитку людських ресурсів, та компанії "DVK Group", яка об’єднує групу професіоналів зі спеціальними знаннями та великим досвідом з управління та розвитку персоналу. В результаті тренінгів стипендіати отримали навички щодо постановки успішних життєвих цілей та формування мотиваційної готовності для їх реалізації, навчились коректно складати резюме, оволоділи необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками для ефективної самопрезентації й успішного проходження співбесіди та інше.

Бажаємо стипендіатам "Завтра.UA" успішного працевлаштування!

Координатор проведення Стипендіальної
програми «Завтра.UA» в університеті