Народна творчість аматорських колективів

28.11.2011
У листопаді 2011 року провідні колективи Молодіжного центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка брали участь у Міському огляді-конкурсі народної творчості аматорських колективів, який проводив Київський центр народної творчості та культурологічних досліджень спільно з Головним управлінням культури, мистецтв та охорони культурної спадщини КМДА
19 листопада – Огляд-конкурс проводився в Будинку культури НТУ - Народний ансамбль української музики «Роксоланія» посів 1 місце; Народна хорова капела «Дніпро» - 2 місце.
26 листопада – Огляд-конкурс проходив в Концертному залі НАУ - Народна студія індійського танцю «Накшатра» посіла 2 місце; Народний фольклорно-етнографічний ансамбль імені Володимира Нероденка «Веснянка» - 3 місце;
27 листопада – Огляд-конкурс проводився в Міському Будинку Вчених за участю Народної студії академічного вокалу: Марина Наймитенко (2 місце), Марія Дворяшина (3 місце).
Організатори заходу відзначили високий виконавський рівень підготовки наших колективів.
Адміністрація МЦКЕВ щиро вдячна керівникам та учасникам колективів, за плідну працю, високий рівень підготовки, та вагомий внесок в збереження української та світової культурної спадщини, а також розвиток культурних традицій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.