В КНУ імені Тараса Шевченка відбулося оприлюднення в Україні першого Звіту ООН про стан волонтерства в світі

05.12.2011
У Міжнародний день волонтерів, 5 грудня 2011 року, в КНУ імені Тараса Шевченка відбулося оприлюднення в Україні першого Звіту ООН про стан волонтерства у світі.
Від керівництва університету учасників заходу привітав проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров. Наголошуючи на тому, що волонтерство є важливим чинником розвитку суспільства, він побажав усім успіху в нелегкій, але потрібній праці.
Захід проведено для обговорення наступних тем:
- Ключові дані та повідомлення Звіту про стан волонтерства в світі
- Огляд стану волонтерства в Україні з точки зору Уряду та громадянського суспільства напередодні чемпіонату ЄВРО-2012.
- Нові форми волонтерства в XXI столітті.
В оприлюдненому Звіті зазначено, що існує нагальна необхідність у дослідженні рівня волонтерства з метою його включення до числа потужного потенціалу народів.
Звіт охоплює цінності волонтерства в глобальному масштабі і поглиблює розуміння того впливу, який він чинить на наше життя, розя’снює проблеми загальних помилок у сприйнятті волонтерства шляхом вивчення важливого внеску волонтерства у різних сферах, таких як стабільні джерела існування, соціальна інтеграція, соціальна згуртованість, зменшення небезпеки катастроф, управління і політична активність.

ФОТО: Юрія Тивончука/ПРЕС-ЦЕНТР КНУ