Організаційно-методичний збір з представниками юридичної служби Міністерства оборони України у ВІКНУ

29.11.2011

На базі Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 28.11.11 розпочався організаційно-методичний збір з представниками юридичної служби Міністерства оборони України, юридичних підрозділів підпорядкованих установ, організацій, підприємств та органів військового управління Збройних Сил України.
Захід, який завершиться 02.12.11, організує та проводить Департамент правового забезпечення Міністерства оборони України.
На організаційно-методичному зборі розглядаються питання щодо визначення єдиних поглядів на завдання, цілі, форми та методи діяльності юридичних служб Міністерства оборони України та Збройних Сил України, ефективних підходів щодо підтримання законності та правопорядку, профілактики правопорушень, захисту законних інтересів Міністерства оборони України та Збройних Сил України.
Участь у заході беруть представники Міністерства юстиції України, Генеральної прокуратури України, судових органів, науковці.
У перший день на організаційно-методичному зборі виступили: начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін, директор Департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України Михайло Власов, представники Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» та ВІКНУ.

ПРЕС-ЦЕНТР