Круглий стіл «Демократизація та права людини за межами ЄС»

29.11.2011
Запрошуємо до участі у круглому столі на тему «Демократизація та права людини за межами ЄС», що відбудеться 09.12.2011 о 13:00 в ауд. 204 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60).
Під час круглого столу відбудеться презентація регіональної магістерської програми «Демократизація та права людини за межами ЄС» (див. http://www.regionalmaster.net/). Будуть присутні представники програми ЄС «EuropeAid». Передбачено встановлення мультимедійного конференцзв’язку із представниками Європейського суду з прав людини (м. Страсбург), а також представниками вишів-учасників регіональної магістерської програми «Демократизація та права людини за межами ЄС».
Для участі у круглому столі прохання до 6 грудня 2011 року надіслати заявку із зазначенням:
- ПІБ,
- посади,
- організації або установи, яку Ви представляєте,
- контактного телефону,
- електронної адреси.
Заявки прохання надсилати на електронну адресу tatrubchaninova@gmail.com.
Запрошуються всі бажаючі.