VIII Конкурс „Авторської пісні та поезії”

24.11.2011
Молодіжний центр культурно-естетичного виховання
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
За підтримки Ректорату Університету

VIII Конкурс „Авторської пісні та поезії”

23 листопада 2011 року о 17:00 у приміщенні диско-зали „Планета” відбувся VIII конкурс „Авторської пісні та поезії”, який започаткований у 2005 році. Мета конкурсу – виявлення талановитих особистостей у жанрах авторської пісні та поезії, надання можливості реалізації творчого потенціалу.
Номінації „авторська пісня” та „авторська поезія” оцінювалися авторитетним журі:

- Людмила Паниченко, поетеса, публіцист, перекладач, автор численних літературних видань, Голова журі;
- Олександр Шокало – письменник, головний редактор журналу „Український Світ”;
- Олег Саліванов – композитор, гітарист, педагог;
- Наталія Рябуха – композитор, викладач вокалу, керівник естрадної студії „Соло” МЦКЕВ.

У конкурсі брали участь близько 50-ти учасників майже з усіх факультетів та Інститутів Університету. Найбільш масово та яскраво у номінації „Авторська поезія” був представлений Історичний факультет.

Згідно Наказу ректора та за підтримки Ректорату Університету здійснюється преміювання учасників – переможців у двох номінаціях:
І місце – 1000 грн.
ІІ місце – 750 грн.
ІІІ місце – 500 грн.

Переможці у жанрі „Авторська пісня”:
1 місце – Мартинов Ігор, студент 2 курсу Юридичного факультету.
2 місце – Єршова Марія, студентка 2 курсу Військового інституту.
3 місце – Старченко Анастасія, студентка 2 курсу Інституту філології.

Переможці у жанрі „Авторська поезія”:
1 місце – Близнюк Максим, студент 4 курсу Історичного факультету.
2 місце – Трухачова Маргарита, студентка 2 курсу Географічного факультету.
3 місце – Чепурний Дмитро, студент 1 курсу Історичного факультету.

Журі відзначило майстерність виконання та відображення глибокого змісту у творах учасників конкурсу (про Україну та її митців, присвячення матері, подіям Світових війн, Голодомору) та особливу важливість проведення конкурсу серед студентів університету.
За висловлюванням Голови журі: «Україна багата людьми, які пишуть та співають, які причетні до духовності та культури. Вони - цвіт нації. В кожного з них є своя мікро-ніша, свої погляди, різноманітні теми, небайдужі до проблем сьогодення, майбутнього та загалом до долі рідної країни. Ці студенти – майбутня еліта України. Відчувається, що вони навчаються та виховуються естетично у середовищі, яке сприяє цьому».