Майстер-класи від Альфа-Банку

24.06.2004
Компанія Boutny SCA Ukraine та Альфа-Банк завершили
реалізацію освітньої програми "Майстер-класи від Альфа-Банку"

Враховуючи успішний досвід реалізації програми "Студентський щоденник" у Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, компанія Bounty SCA Ukraine реалізувала освітню складову програми, а саме профільні майстер-класи для студентства "Майстер-класи від Альфа Банку".

Майстер-класи було проведено з 18 по 28 травня, 2004 року у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Освітня складова програми "Студентський щоденник" здійснювалась за підтримки Міністерства з питань сім'ї та молоді, Міністерства охорони здоров'я України, Державного центру соціальних служб для молоді.

Проведення профільних майстер-класів передбачало проведення лекцій для студентства із залученням ведучих спеціалістів Альфа Банку, надання іменних стипендій найкращим студентам та подальше стажування у Альфа Банку.

Учасниками майстер-класів стали студенти Інституту міжнародних відносин, факультету соціології та психології.

А саме було проведено наступні майстер-класи:

Майстер-клас 1.
Тема майстер-класу: "Соціальна відповідальність у бізнесі"

Олександр Гафін
Майстер-клас проводив: Олександр Гафін (м. Москва). Член Ради Директорів, віце-президент Альфа-Банку

Майстер-клас 2.
Тема майстер-класу: "Сучасні технології маркетингових комункацій"

Лектор: Ігор Якович Рожков. Доктор економічних наук, професор Московського державного інституту міжнародних відносин МЗС РФ, заступник голови Комітету Торгівельно-Промислової палати РФ з реклами

Майстер-клас 3.
Тема майстер-класу: "Психологія у бізнесі"

Майстер клас проводив: Андрій Вячеславович Снєгірєв
Голова правління ЗАО Альфа-Банк (Україна)