Зустріч з першим мером

22.11.2011
22 листопада студенти радіофізичного факультету зустрілися з одним з найвідоміших його випускників – першим всенародно обраним мером Києва, народним депутатом України у Верховній Раді ІІІ скликання Леонідом Григоровичем Косаківським.

Зустріч була організована Науковим товариством студентів та аспірантів РФФ, були присутні також представники НТСА інших факультетів та інститутів.

Леонід Григорович розповів про свою роботу на відповідальній посаді керівника столиці в кризові часи 1993-1996 років, про те, як його команда вирішувала екстрені проблеми з постачанням продовольства, транспортом, будівництвом. Також він дав студентам поради стосовно побудови кар’єри в управлінській галузі, розповів про власний досвід організації системи управління, до якої входило близько 300 000 співробітників адміністрацій та державних установ Києва.

Леонід Косаківський поділився власним баченням проблем розвитку міста, крім того, предметом обговорення стала організація командної роботи на будь-якому рівні.

Наукове товариство студентів та аспірантів РФФ