З Міжнародним днем студента!

17.11.2011

Шановні студенти
Київського національного університету
імені Тараса Шевченка!

Щиро вітаю вас.

З перших днів існування нашого університету його студентство завжди було авангардом української молоді. Ваша небайдужа життєва позиція, активна участь у суспільних перетвореннях великою мірою сприяла створенню і розбудові української держави. Ваші успіхи та здобутки у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ.

Ректоратом університету робиться все можливе, щоб створити вам необхідні умови для отримання якісної освіти, професійного зростання, здійснення найсміливіших планів і заповітних мрій.

Нехай ваші молоді серця наповняться в цей день святковим настроєм і радістю. Бажаю всім студентам Шевченкового університету миру, щастя, здоров’я, творчого натхнення, успіхів у навчанні, добрих справ в ім'я України!

Л.В.Губерський