Американці прийдуть у бібліотеку

09.11.2011
8 листопада 2011 в університеті з робочим візитом побував радник з питань преси, культури та освіти Посольства США в Україні Ерік Джонсон.
Під час зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи Київського університету Петро Бех, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Валентина Нестеренко обговорили з Еріком Джонсоном питання оснащення бібліотеки електронними базами даних періодичних видань. Посольство США має намір посприяти у цій справі.
Ерік Джонсон відвідав також Міжфакультетський лінгвістичний музей університету. Директор музею Костянтин Тищенко провів для гостя екскурсію та подарував свою книгу «Італія і Україна: тисячолітні етномовні контакти». Ерік Джонсон був приємно вражений, оскільки має італійські корені, мати радника – італійка.

ФОТО: Юрія Тивончука/Прес-центр КНУ