Міжнародна науково-теоретична конференція “СУЧАСНИЙ ТЕРОРИЗМ: ФІЛОСОФІЯ, ІДЕОЛОГІЯ І ФОРМИ ПРОЯВУ”, Україна, м. Житомир, 7-8 жовтня 2004 р.

04.06.2004
Житомирський державний університет імені Івана Франка
Інститут філософії імені Г.С.Сковороди НАН України
Національний інститут проблем міжнародної безпеки при РНБО України
Філософський факультет Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка

запрошують політиків, науковців і викладачів взяти участь у роботі Міжнародної науково-теоретичної конференції
“СУЧАСНИЙ ТЕРОРИЗМ: ФІЛОСОФІЯ, ІДЕОЛОГІЯ І ФОРМИ ПРОЯВУ”,
яка відбудеться 7-8 жовтня 2004 р. на базі Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У роботі конференції візьмуть участь провідні науковці, працівники державних і міжнародних організацій, працівники посольств, консульств і дипломатичних представництв.

На конференції планується обговорення таких проблемних питань:
1. Тероризм як феномен глобалізації світу: соціально-філософські, ідеологічні та соціологічні аспекти.
2. Політичні та економічні причини тероризму.
3. Релігійні та конфесійні засади тероризму.
4. Соціокультурні, етнічні та біопсихічні чинники живучості тероризму.
5. Тероризм як засіб психологічного впливу і деморалізації суспільства.
6. Етичні і правові оцінки сутності і проявів тероризму.
7. Засоби масової інформації і тероризм.
8. Передумови, шляхи і засоби подолання тероризму очима сучасних політологів і політиків.

Заявка і матеріали для участі в роботі конференції подаються в текстовому редакторі Microsoft Word, Times New Roman (розмір шрифту 12, інтервал між рядками полуторний) та надруковані на папері формату А4, розміри полів: зліва – 25 мм, справа – 10 мм, зверху і знизу – по 20 мм (завізовані автором) і подані ра-зом з електронною версією на дискеті 3,5 дюйма. Обсяг статті: 18000 - 20000 знаків (0,5 др. арк.).

Дописуючи статтю врахувати вимоги ВАКу: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямку. Посилання на джерела в тексті у квадратних дужках [1,17]. У кінці статті подати список використаної літератури в порядку посилань.

Слід також зробити анотацію статті українською, російською та англійською мовами, з обов’язковим перекладом прізвища автора та назви статті (450-500 знаків кожна анотація).

Тема виступу на конференції і тема статті можуть відрізнятися, враховуючи наукові інтереси автора.
Статті будуть опубліковані до початку конференції у виданні, зареєстрованому у ВАК України.

Вельми наполягаємо на дотриманні наших вимог стосовно оформлення матеріалів і їх обсягу.

Матеріали, які не відповідають зазначеним вище вимогам, а також змістовно недосконалі, до друку прийматись не будуть. Надіслані матеріали не рецензуються і не повертаються.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька та польська.

Матеріали і заявки на участь у роботі конференції приймаються до 30 червня 2004 р.

До заявки на участь в роботі конференції обов’язково додати авторську довідку і анотацію виступу обсягом 750-800 знаків, яку буде надруковано в програмі конференції.
Організаційний внесок – 12 грн. Вартість публікації – 50 грн.

Матеріали та заявку на участь у роботі конференції надсилати за адресою:
Кафедра філософії. Оргкомітету конференції.
ЖДПУ імені Івана Франка,
вул. Велика Бердичівська, 40,
м. Житомир, 10008, Україна
Грошовий переказ надсилати:
Дондик Світлані Вікторівні, до запитання, Житомир-8, 10008

Контактні телефони: 8 (0412) 37-27-63 (приймальна).
E-mail: alburnus@mail.ru або zu@zu.edu.ua (конференція кафедри філософії)

Організаційний комітет конференції