Професор Ів Мелі став Почесним доктором Київського університету

07.11.2011
На засіданні Вченої ради університету 7 листопада 2011 року професору біофізики Університету Луї Пастера (м. Страсбург, Франція) Іву Мелі присвоєно звання «Почесний доктор Київського національного університету імені Тараса Шевченка».
Медаль і Диполом Почесного доктора йому вручив ректор КНУ імені Тараса Шевченка академік Леонід Губерський. Він привітав Іва Мелі та подякував французькому професору за активну роботу, що сприяє розвитку співробітництва між українським та французьким університетами, зокрема, у напрямку підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації.
Ів Мелі, у свою черну, зазначив, що присвоєння звання Почесного доктора найкращого університету України – це стимул ще активніше розвивати співпрацю.

ФОТО: Юрія Тивончука/Прес-центр КНУ