Вітаємо переможців і призерів!

27.10.2011
24-26 жовтня 2011 року в Спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка відбулися змагання Спартакіади університету серед студентів з настільного тенісу, в яких брало участь 158 осіб. Змагання проводилися у трьох підгрупах, окремо серед юнаків та дівчат.
В І підгрупі переможцем став студент І курсу ф-ту кібернетики Марчук Дмитро. Призерами стали студент юридичного ф-ту Тарганський Олег ( 2 курс ) та студент 4 курсу економічного ф-ту Лазарєв Іван. Не відступали у напруженій боротьбі і дівчата. Краща трійка – Рагімова Даша ( 2 курс, ф-ту кібернетики ), Вікулова Альона ( 2 курс магістратури економічного ф-ту ) і Будз Оксана
( 1 курс, ІМВ ).
В ІІ підгрупі серед хлопців не було рівних Подусту Сергію ( І місце, фізичний ф-т, 4 курс ), а от іншим призерам – Супруну Андрію ( ІІ місце, 1 курс, фізичний ф-т ) і Фещенко Богдану ( ІІІ місце, 2 курс, РФФ ) – довелося доводити свою перевагу у напруженій боротьбі. Серед дівчат ІІ підгрупи І місце посіла Усач Аліна ( географічний ф-т, ІІ курс ), ІІ місце також за студенткою 2 курсу географічного ф-ту Степанюк Катериною, ІІІ місце за студенткою відділення української філології Чутковською Наталією.
В ІІІ підгрупі серед дівчат не було рівних студенткам відділення іноземної філології Фукіній Поліні ( І місце, 1 курс ), Романченко Марії ( ІІ місце, 4 курс) і Шиманській Вікторії ( ІІІ місце, 1 курс ). Серед юнаків І місце посів студент 2 курсу філософського ф-ту Сидоренко Вадим, ІІ місце – Глазунов Євген ( 3 курс, відділення західної філології ) і ІІІ місце – Мисловський Ігор ( 1 курс, Ін-т журналістики ).
В командній першості призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – ф-т кібернетики
ІІ місце – економічний ф-т
ІІІ місце – ІМВ
І місце – географічний ф-т
ІІ місце – фізичний ф-т
ІІІ місце – відділення української філології
ІІІ підгрупа
І місце – відділення іноземної філології
ІІ місце – історичний ф-т
ІІІ місце – філософський ф-т

В жовтні відбулися змагання Спартакіади університету серед студентів з футзалу, баскетболу серед дівчат та шахів.

Результати змагань

Футзал
Брало участь 20 команд, 292 учасника.
І місце – юридичний ф-т
ІІ місце – економічний ф-т
І місце – географічний ф-т
ІІІ місце – РФФ
І місце – Ін-т Журналістики
ІІ місце – філософський ф-т
ІІІ місце – ф-т психології

Факультети, які посіли І місця у своїх підгрупах ( юридичний ф-т, географічний ф-т, Ін-т Журналістики ) у листопаді будуть розігрувати Суперкубок з футзалу.

Баскетбол серед дівчат ( стрітбол )
Брало участь 17 команд, 67 учасників.
І місце – Юридичний ф-т
ІІ місце – механіко-математичний ф-т
І місце – хімічний ф-т
ІІ місце – відділення української філології
ІІІ місце – географічний ф-т
І місце – історичний ф-т
ІІ місце – відділення іноземної філології
ІІІ місце – філософський ф-т

Шахи
Брало участь 18 команд, 54 учасники.
І місце – механіко-математичний ф-т
ІІ місце – юридичний ф-т
І місце – РФФ
ІІІ місце – хімічний ф-т
І місце – ф-т соціології
ІІ місце – історичний ф-т
ІІІ місце – відділення іноземної філології

З 31 жовтня розпочнуться змагання Спартакіади університету серед студентів з волейболу серед юнаків, 23-24 листопада – змагання з гімнастичного триборства.
15 листопада в Спорткомплексі КНУ імені Тараса Шевченка відбудуться змагання Спартакіади Голосіївського району м.Києва серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV р.а. з плавання.
Запрошуємо всіх бажаючих підтримати свої команди! Детальну інформацію можна знайти на сайті – sport.univ.kiev.ua

Заступник завідувача кафедри фізичного виховання та спорту зі спортивно-масової роботи Ковальчук С.К.