ВІКНУ запрошує на науково-практичну конференцію

25.10.2011
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 24 – 25 листопада 2011 року відбудеться VІІ Міжнародна науково-практична конференція "Військова освіта і наука: сьогодення та майбутнє", присвячена пам’яті першого начальника Військового інституту заслуженого працівника народної освіти України, доктора технічних наук, професора генерал-лейтенанта Жукова Сергія Анатолійовича. Мета конференції: обговорення стану та перспектив розвитку військової освіти і науки, апробація результатів наукових досліджень, організація співробітництва у науковій діяльності та підготовці науково-педагогічних і офіцерських кадрів. Програмою конференції передбачено: пленарне засідання, доповіді та повідомлення учасників, робота в секціях (секція 1. Техніка озброєнь та технології подвійного призначення; секція 2. Лінгвістичне забезпечення діяльності Збройних Сил України; секція 3. Актуальні проблеми гуманітарного та соціального розвитку Збройних Сил України; секція 4. Фінанси і воєнна економіка; секція 5. Інформаційно-психологічна безпека особистості держави і суспільства; секція 6. Актуальні проблеми правового забезпечення повсякденної діяльності Збройних Сил України; секція 7. Воєнна географія та проблеми топогеодезичного забезпечення. Контрольні дати конференції:  до 07.11.11 – подання заявок на участь у конференції та тез доповідей;  24.11.11 – прибуття, розміщення та реєстрація учасників конференції, подання повного тексту доповідей у вигляді наукових статей;  24.11.11 – відкриття конференції, пленарне засідання, робота в секціях;  25.11.10 – робота в секціях, підбиття підсумків роботи конференції. Регламент роботи: офіційні мови конференції – українська, російська, англійська; доповідь на пленарному засіданні – до 20 хвилин; доповідь на секційному засіданні – до 15 хвилин; виступи при обговоренні доповіді – до 5 хвилин; виступи з повідомленнями – до 5 хвилин. Оплата: участь у конференції безкоштовна. Всі інші витрати (поселення, транспорт, харчування) самостійно за власний рахунок. Для участі у конференції необхідно подати до оргкомітету:  заявку на участь у конференції; тези у друкованому та електронному вигляді. Заявки на участь у конференції та тези доповідей приймаються до 7 листопада 2011 року на ім’я відповідального секретаря за адресою: 03680, м. Київ, вул. Ломоносова, 81, науково-організаційний відділ (кімната 307). Тези доповідей подаються в одному примірнику друкованого тексту, не більше однієї сторінки формату А4. Міжрядковий інтервал – 1, шрифт – Times New Roman 14. Ліве поле – 3 мм, праве – 1 мм, верхнє, нижнє – 2 мм. Посередині заголовок тез, у правому верхньому кутку – прізвище та ініціали, назва організації. Назва файлу – англійською мовою, повинна містити прізвище автора. Кращі секційні доповіді можуть бути надруковані у Віснику Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія: військово-спеціальні науки та Збірнику наукових праць ВІКНУ у вигляді наукових статей. Стаття повинна мати обов’язкові елементи, що визначені постановою Президії ВАК України від 15.01.2003 р. № 7-05/1. Водночас з рукописом подаються нижче зазначені документи (українською мовою): - акт експертизи; - рецензія – за підписом провідного вченого. Оргкомітет має право відхилити доповідь у вигляді статті чи тези. Адреса оргкомітету: вул. Ломоносова, 81 м. Київ, 03680 Телефон: (044) 521–35–97 (внутрішній 1–45) E–mail: nov_viknu@ukr.net За науковий зміст і виклад матеріалу відповідальність несе автор. Початок роботи конференції – 24 листопада о 10.00. Усі журналісти, які бажають ознайомитися з ходом проведення зазначеного заходу, запрошуються до Військового інституту за адресою: м.Київ, вул. Ломоносова, 81 (від станції метро Васильківська - маршрутне таксі № 38 до зупинки «С. Ковалевської»). Акредитація журналістів за тел. (067) 5067097, (095) 1999482.