«Творець української ментальності»

20.10.2011
20 жовтня у мистецькій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася зустріч-презентація творчості заслуженого майстра народної творчості України, лауреата премій імені Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Івана Васильовича Приходька. Організатором заходу стала кафедра фольклористики, зокрема Центр фольклору та етнографії на чолі з директором Олексієм Долею (Заслуженим працівником культури України).
Мистецтво геніального українського селянина Івана Васильовича Приходька існує на противагу всьому жорстокому в житті. Через його«творіння» людина може очиститися від «бруду» сучасного існування. Кожна робота митця – це сам ти, це твій простір.
Передати враження від геніальних робіт Івана Приходька важко, бо кожному відвідувачу вони розкриваються по-іншому. Тому всіх бажаючих Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує відвідати виставку (мистецька зала, 63 аудиторія), щоб кожен зміг відчути глибину душі всесвітньо відомого народного майстра України – Івана Приходька. Виставка картин триватиме до середини листопада. Приходьте і ви обов’язково очиститеся, віднайдене гармонію з самим собою та природою.

Олександра Борейчук,
прес-центр Інституту філології