Участь викладачів та студентів геологічного факультету в роботі шостого Балканського геофізичного конгресу

05.06.2011

В роботі шостого балканського геофізичного конгресу брали участь завідувач кафедри геоінформатики член-кор. НАН України Якимчук Микола Андрійович та студенти: Богдан Ширков (1-й курс магістратури), Сергій Шаврін (2-й курс магістратури) та Костянтин Тройніч (2-й курс магістратури). Поїздка та участь у конгресі відбулась за підтримки Всеукраїнської Асоціації геоінформатики.
В рамках конгресу проводився турнір професійної майстерності серед молодих вчених, аспірантів та студентів віком до тридцяти років. Серед десяти команд (29 чоловік), що представляли навчальні заклади чотирьох країн (Угорщина, Болгарія, Туреччина та Україна) перше місце виборола команда геологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасники, що посіли призові місця були нагороджені національним угорським сувеніром та збірками праць всесвітньо відомого угорського вченого-геофізика Лорана Етвеша.