Відкриття сезону

13.10.2011
13 жовтня в Актовій залі Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фестиваль-відкриття 12 сезону Кубку ректора Ліги КВК КНУ імені Шевченка. В неймовірно цікавій грі приймали участь 12 команд, що представляли майже всі факультети. Команда юридичного факультету «Вне закона», до речі одна з найсильніших, як зазначив ведучий, знову була на висоті. Виступаючи у новому складі і з новим капітаном Віталієм Павловим (студент 3 курсу) свій беззаперечно вдалий і успішний дебют підтвердила високими результатами. Активна підтримка вболівальників підбадьорювала і допомагала протягом всієї гри. Плакати з теплими словами, символічний прапор, голосні викрикування девізу команди – все це налаштовувало на перемогу та вселяло впевненість в схвильовані серця гравців. Варто сказати, що юридичний факультет забезпечив своїй команді одну з найкращих і найкреативніших підтримок, яка показала наскільки тісними і теплими є дружні зв’язки факультету і як відповідально ставляться студенти-правники навіть до такого веселого, неофіційного і творчого заходу. Ми хочемо побажати нашій команді удачі, творчої наснаги, злетів та швидкої генерації невгамовних, свіжих та неповторних ідей. Успіхів Вам, нехай покровитель веселощів і сміху Хотей завжди прямує з вами однією дорогою!

Петровська Марія, 2 курс
Студентського парламенту