Конкурс творів від Посольства Республіки Казахстан

12.10.2011
Шановні заступники деканів факультетів та директорів інститутів

Повідомляємо, що Посольство Республіки Казахстан в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить серед студентів нашого університету конкурс творів "Казахстан: 20 років незалежності та процвітання",
приурочений 20-річчю незалежності Республіки Казахстан.

Конкурс проводиться в номінації "Кращий твір" для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До конкурсу приймаються роботи, що відображають погляд студентів на казахстансько-українські відносини та на розвиток співпраці у всіх сферах, а також твори про Республіку Казахстан.

Заявки на участь в конкурсі надсилати на pressa@univ.kiev.ua (Прес-центр Університету)до 31.10.11.

Безпосередньо твори необхідно відправити з 1.11.11 - 21.11.11 на pressa@univ.kiev.ua або political@kazakh.kiev.ua (в темі листа вказати "Конкурс Посольства Республіки Казахстан".

Вимоги до написання творів - до 10 друкованих сторінок A4.

Результати Конкурсу будуть оголошені 1 грудня 2011 року. Цього ж дня відбудеться Урочиста церемонія нагородження переможців призами та Дипломами Посольства Республіки Казахстан.

Призи:

Всі переможці, що займуть 1-е, 2-е, 3-є місця в номінації "Кращий твір" будуть нагороджені цінними призами від імені Республіки Казахстан.

А саме: 1-е місце - планшетний комп`ютер iPad;
2-е місце - музичний плеєр iPod;
3-е місце - музичний плеєр iPod;

Більш детальну інформацію про Конкурс можна отримати за телефонами

+3 8 (044) 206-53-37 - Посольство Республіки Казахстан

+3 8 050 813-93-97 - Лисенко Віталій Володимирович (Київський
національний університет ім. Тараса Шевченка)