Економічний факультет святкує свою 60-ту річницю

19.05.2004
Шановні друзі, колеги, представники економічної родини!

Щиро вітаю Вас з 60-річчям економічного факультету!

Наш факультет має давню історію та славні традиції, є провідним в Україні з підготовки кадрів економістів та менеджерів найвищої кваліфікації.

За час існування факультету підготовлено понад 7 тисяч кваліфікованих фахівців. На сьогодні економічний факультет є авторитетним, потужним навчальним, науково-методичним, інтелектуальним центром загальнодержавного та міжнародного рівня.

Проблеми системної трансформації нашого суспільства, розробка ефективних антикризових стратегій, формування соціально орієнтованих ринкових відносин, перспективи інтеграції України у світове господарство в умовах глобалізації - вирішення цих завдань потребує посилення наукового підходу до вивчення трансформаційних тенденцій та формування сучасної парадигми економічної теорії як необхідної передумови економічного прогресу в Україні. В свою чергу, це зумовлює необхідність підготовки нової генерації фахівців, не заангажованих ідеологічними штампами командно-адміністративної економіки, з ґрунтовною фундаментальною економічною підготовкою, здатних здійснювати наукові дослідження, використовувати інноваційні підходи та вільно орієнтуватися в інформаційному просторі.

Потужна матеріально-технічна база, висококваліфікований науково-педагогічний склад, сучасне комплексне науково-методичне забезпечення навчального процесу дозволяє факультету готувати фахівців на рівні європейських стандартів, здатних реалізувати потенційні можливості українського суспільства до стабільного економічного зростання в ХХІ столітті, знаходити адекватні рішення на виклики світової глобалізації.

З найкращими побажаннями,
декан економічного факультету
д.е.н., проф. В.Д.Базилевич

ПРОГРАМА УРОЧИСТИХ ЗАХОДІВ,
ПРИСВЯЧЕНИХ 60-РІЧЧЮ
ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ
КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

20 травня 2004року
10-30 – 11-30 - Зустріч декана, науково-викладацького складу,
студентів із випускниками та гостями факультету.
(майдан біля корпусу економічного факультету)
 вітальне слово декана економічного факультету
 виступи викладачів та студентів економічного факультету
 привітальні виступи гостей

11-30 – 13.00 - Зустріч випускників із викладачами та студентами
кафедр економічного факультету.
(навчальні аудиторії згідно графіку)
 круглі столи з актуальних проблем економіки
 презентація навчальних, наукових та методичних досягнень кафедр
 виставка наукових та навчально-методичних праць науково-викладацького складу кафедр
 презентація наукових, спортивних та інших досягнень студентів факультету
 виставка літератури економічного спрямування

12.-00 – 16.00 - Урочисті збори. Святковий концерт.
(актова зала факультету)
 доповідь декана економічного факультету
 привітальні виступи гостей, випускників факультету різних років
 виступи творчих колективів Національної філармонії України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, фольклорних колективів

21 травня 2004року

10.30 – 12.00 - Демонстрація фільму, присвяченого 60-річчю економічного факультету
(актова зала факультету)
Конкурс студентських газет, присвячених 60-річчю факультету.
(хол корпусу)
Виставка-конкурс фотографій “Моє студентське життя”
(хол корпусу)

13.00 – 15.00 - Святковий концерт “Вас запрошують економісти”