ВІКНУ святкує 78-му річницю з дня свого заснування

12.10.2011
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 15 жовтня 2011 року святкує 78-му річницю з дня свого заснування.
Серед святкових заходів передбачаються: урочистий мітинг особового складу, покладання квітів до меморіальної дошки першому начальнику Військового інституту генерал-лейтенанту Жукову Сергію Анатолійовичу, урочисте засідання особового складу, святковий концерт військового оркестру та художньої самодіяльності ВІКНУ.
Для участі у заході запрошені представники Міністерства оборони України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Голосіївської районної у м. Києві державної адміністрації.
Початок заходу 15.10.11 о 10.00.
Всі журналісти, які бажають ознайомитися з проведенням зазначених заходів, запрошуються до Військового інституту за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 36 (станція метро Васильківська, інститут післядипломної освіти).
Акредитація журналістів за тел. (067) 5067097 та (095) 1999482.

Начальник групи зв’язків із громадськістю Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Льовін