ШОСТИЙ сезон науково-популярного ЛЕКТОРІЮ Астрономічної обсерваторії

10.10.2011
Нещодавно у пресі з’явились повідомлення про те, що група фізиків, які працюють на CERN і в італійській лабораторії Гран Сассо виявили частинку, яка рухається швидше за швидкість світла. Вчені підрахували, що нейтрино від синхротрона у Швейцарії до італійського детектора летять трохи швидше за світло - цей результат не узгоджується зі спеціальною теорією відносності Ейнштейна.
А яким же чином вперше була виміряна швидкість світла? Якими приладами та інструментами? Чому саме таке значення стало загальновизнаним? Викладачі та студенти Паризького університету створили про цю наукову історію художній фільм, переглянувши який, Ви зможете не тільки розібратися в складній науковій проблемі, а й здійснити віртуально екскурсію до університетського музею в Парижі.
Саме показом цього фільму, дискусією з одним з його авторів відкривається

ШОСТИЙ сезон
науково-популярного ЛЕКТОРІЮ
Астрономічної обсерваторії