Співробітництво географів в рамках ЮНЕСКО

21.09.2011

На географічному факультеті відбулася зустріч декана факультету проф. Я. Олійника, заступника декана проф. О. Ободовського, завідувачів кафедр, професорів: фізичної географії та геоекології М. Гродзинського; гідрології та гідроекології В. Хільчевського; землезнавства та геоморфології С.Бортника, проф. кафедри фізичної географії та геоекології В. Самойленка з головою національного комітету програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» проф. Стеном Бойчуком. В ході зустрічі обговорені питання співпраці у галузі географічної освіти і науки, зокрема сприяння розвитку міжнародного співробітництва у галузі збереження, відтворення та раціонального використання унікальних природних комплексів Шацького поозер’я.