Наш візит до Москви був результативним

20.09.2011
16 вересня 2011 року в місті Москва відбулися Дні науки та освіти України в Російській Федерації. Київський національний університет імені Тараса Шевченка був представлений делегацією в складі проректора з науково-педагогічної роботи В.А.Бугрова та декана філософського факультету А.Є.Конверського. Під час візиту до Москви наші представники відвідали виш-побратим – Московський державний університет імені М.В.Ломоносова, де провели робочу зустріч з проректором з міжнародних зв’язків М.В.Сьоміним з приводу розширення міжуніверситетської співпраці. Після основного засідання, що відбувалося в актовій залі Російського державного гуманітарного університету, В.А.Бугров та А.Є.Конверський обговорили з ректором РДГУЮ.Й.Пивоваром питання співробітництва гуманітарних інститутів та факультетів нашого університету російськими колегами-гуманітарями. Незважаючи на швидкоплинність, візит до Москви був продуктивним та насиченим, а тому дає сподівання на плідні результати в майбутньому.