Молодь пам’ятає безсмертні подвиги партизанів

20.09.2011
У рамках святкування щорічного Дня партизанської слави,що припадає на 22 вересня, студенти Інституту журналістики під керівництвом професора кафедри видавничої справи та редагування К. С. Серажим та асистента кафедри видавничої справи та редагування М. І. Женченко взяли участь у вшануванні воїнів-партизанів у Державному історико-меморіальному Лук’янівському заповіднику. Напередодні пам’ятної дати студенти відвідали заповідник і поклали квіти до пам’ятників видатних діячів українського підпілля:
• В. Г. Хохлова – одного з організаторів київського підпілля під час Великої Вітчизняної війни, секретаря підпільного міського КП(б)У;
• О. С. Пироговського – одного з керівників радянського підпілля у Києві, героя Радянського Союзу;
• О. М. Корницького та В. Х. Селезня – членів диверсійно-патріотичної групи, що діяла у м. Києві та області з березня по листопад 1943 р.;
• В. І. Александрова – військового інженера, винахідника наземної реактивної установки «Катюша»;
• Т. Р. Крижановського – видатного лікаря, члена київської підпільної організації, який у роки війни врятував життя багатьом людям;
• морякам Дніпровської військової флотилії.
Акцію провели за сприяння Ради ветеранів та профкому Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Студенти, які брали участь в акції, дуже вдячні працівникам Лук’янівського заповідника за надання корисної та цікавої інформації.