«Пізнання свободи та свобода пізнання»

16.09.2011
16 вересня на філософському факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Пізнання свободи та свобода пізнання», присвячена 80-річчю доктора філософських наук, професора, заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Ігоря Валентиновича Бичка. У конференції взяли участь провідні представники української філософської школи. Вступним словом її відкрив декан філософського факультету, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор Анатолій Конверський. Слово про ювіляра виголосив завідувач кафедри історії філософії КНУ, доктор філософських наук, професор Володимир Ярошовець.Доповіді і дискусії прозвучали у ході роботи двох наукових секцій.